Loading...
Kontakt 2018-09-30T16:09:33+00:00

Dane kontaktowe i mapa dojazdu

Adres

Sobienie Królewskie
Golf & Country Club
Sobienie Szlacheckie 6
08-443 Sobienie Jeziory

Sobienie Królewskie S.A
ul. Złota 61/100
00-819 Warszawa
NIP: 951–22–02–935

Kontakt z polem golfowym

Tel: +48 663 404 805
Email: recepcja@sobieniekrolewskie.pl

GPS
N=51˚56’21,4”=51,939270˚
E=21˚19’15,8”=21,321047˚

Kontakt z hotelem

Tel: +48 25 68 20 660
Fax: +48 25 68 20 661
Email: hotel@sobieniekrolewskie.pl

Kontakt ze SPA

Tel: +48 518 297 609
Email: kontakt@sobieniespa.pl

Kontakt z lotniskiem

Tel: +48 22 33 50 796
Email: info@silvair.net

Kontakt ws nieruchomości

Tel: +48 669 009 099
Email: sprzedaz@sobieniekrolewskie.pl

Lokalizacja pola golfowego

Sobienie Królewskie pod Warszawą, województwo mazowieckie, Polska

Formularz kontaktowy

Poznaj Nasz Zespół
Piotr Szymański
Emilia Rozum
Golf Club Manager
e.rozum@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-455-855
Sebastian Centkowski
International Groups & Events Manager
s.centkowski@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 698-619-614
Mieczysław Gwiazda
Greenkeeper
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Diana Retmaniak
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta
d.retmaniak@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Milena Grzęda
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta
m.grzeda@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Hania Kasprzak
Recepcja Klubu Golfowego
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Kamil Rutkowski
Kierownik Restauracji Pola Golfowego
k.rutkowski@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 667-510-614
Daniel Sochocki
Kelner
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Nasi Trenerzy
Mateusz Kniaginin

Head Professional
Tel: 501 984 684
kniaginin@gmail.com

Alvin Brasseaux

Senior Professional
Tel: 518 110 864
albrasseaux@hotmail.com

Jakub Budaj

Senior Professional
Tel: 698 766 622
kontakt@jakubbudaj.pl

Kuba Piotrowski

Junior Professional
Tel: 503 113 135

Partnerzy Pola Golfowego Sobienie Królewskie

Zostań Partnerem Pola Golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club – dowiedz się więcej o współpracy.