Loading...
Kontakt 2019-08-21T15:59:18+02:00

Dane kontaktowe i mapa dojazdu

Adres

Sobienie Królewskie
Golf & Country Club
Sobienie Szlacheckie 6
08-443 Sobienie Jeziory

Sobienie Królewskie S.A
ul. Złota 61/101
00-819 Warszawa
NIP: 951–22–02–935

Kontakt z polem golfowym

Tel: +48 663 404 805
Email: recepcja@sobieniekrolewskie.pl

GPS
N=51˚56’21,4”=51,939270˚
E=21˚19’15,8”=21,321047˚

Kontakt z hotelem

Tel: +48 25 68 20 660
Fax: +48 25 68 20 661
Email: hotel@sobieniekrolewskie.pl

Kontakt ze SPA
Kontakt ws nieruchomości

Tel: +48 669 009 099
Email: sprzedaz@sobieniekrolewskie.pl

Lokalizacja pola golfowego

Sobienie Królewskie pod Warszawą, województwo mazowieckie, Polska

Formularz kontaktowy

Poznaj Nasz Zespół
Piotr Szymański
Emilia Rozum
Golf Club Manager
e.rozum@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-455-855
Mieczysław Gwiazda
Greenkeeper
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Diana Retmaniak
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta
d.retmaniak@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Milena Grzęda
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta
m.grzeda@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Hania Kasprzak
Recepcja Klubu Golfowego
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Kamil Rutkowski
Kierownik Restauracji Pola Golfowego
k.rutkowski@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 667-510-614
Daniel Sochocki
Kelner
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Nasi Trenerzy
Mateusz Kniaginin

Head Professional
Tel: 501 984 684
mateusz@sobieniegolfacademy.pl

Alvin Brasseaux

Senior Professional
Tel: 518 110 864
alvin@sobieniegolfacademy.pl

Grzegorz Zieliński

PGA Professional
Tel: 698 848 091
grzegorz@sobieniegolfacademy.pl

Kuba Ufnal

PGA Professional
Tel:
kuba@sobieniegolfacademy.pl

Piotr Prokop

PGA Aplicant
Tel: 661 825 000
piotr@sobieniegolfacademy.pl

Partnerzy Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Zostań partnerem Sobienie Królewskie Golf & Country Club – dowiedz się więcej o współpracy.