Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wyniki VII Ladies vs Gentlemen 2020

Turniej Główny

1 miejsce: Marcin Benbenek i Marcel Benbenek (63)
2 miejsce: Sunny Ahuja i  Sławomir Michalski (70)
3 miejsce: Grzegorz Fibakiewicz i  Arkadiusz Kamiński (73)

Najlepszy Flight Kobiecy: Agnieszka Małkińska i Sabina Pilarska (74)

Najlepszy Flight juniorów: Michał Cygan i  Aleksander Orłowski (77)

Dodatkowo nagrodzony Flight (za walkę do końca): Cecylia Kurnicka i Magdalena Kurnicka (107)

 

Konkursy na dołkach:

Dołek nr 1 – NEAREST TO THE LINE Wspólny – Aleksander Orłowski  (29 cm)
Dołek nr 2 – HOLE in ONE CYPRIANII – brak
Dołek nr 2 – NEAREST TO THE PIN Wspólny – Sofia Lelakowska (4,40)
Dołek nr 3 – LONGEST DRIVE GENTLEMEN HCP 15,1-30 – Sebastian Cygan
Dołek nr 4 – HOLE in ONE MOKO61 – brak
Dołek nr 4 – NEAREST TO THE PIN Wspólny – Małgorzata Więcko (4,08)
Dołek nr 6  – NEAREST TO THE LINE Wspólny – Sunny Ahuja (30 cm)
Dołek nr 8 – LONGEST DRIVE LADIES HCP 0- 20 – Agnieszka Małkińska
Dołek nr 9 – HOLE in ONE E. Ostaficzuk – Olbrychska – brak
Dołek nr 9 – NEAREST TO THE PIN Wspólny – Jarosław Madejski (6,09 m)
Dołek nr 10 – LONGEST DRIVE LADIES HCP 30,1-54 – Joanna Przesmycka
Dołek nr 11 – LONGEST DRIVE LADIES HCP 20,1-30  – Sabina Pilarska
Dołek nr 13 – NEAREST TO THE LINE Wspólny – Magdalena Opadczuk (21 cm)
Dołek nr 15 – LONGEST DRIVE GENTLEMEN HCP 0-15 – Michał Cygan
Dołek nr 16 – HOLE in ONE HOUSE of TUDOR  – brak
Dołek nr 17 – SECOND SHOT NEAREST TO THE PIN Wspólny – Michał Cygan (115 cm)
Dołek nr 18 – LONGEST DRIVE GENTLEMEN- HCP 30,1-54 Marek Perkowski

 

Szczegółowe wyniki turnieju:

Pobierz wyniki

 

 

Turniej rozgrywany będzie w towarzyskim formacie Texas Scramble.

Texas Scramble w drużynach 2 – osobowych ( Panie kontra Panowie)

Jest to forma gry drużynowej, gdzie po wykonaniu uderzeń przez członków drużyny wybiera się najlepszą piłkę i wszyscy uderzają kolejny raz z tego samego miejsca, aż do trafienia do dołka. Jest to bardzo przyjazna, towarzyska forma turnieju.

Podczas tego typu turnieju nie bierzemy pod uwagę handicapów graczy.

 

Partnerzy turnieju:

Benbenek Marcin
Błońska Monika
CARPE DIEM M. Opadczuk
CIPRIANII BUTIK
D-LAB POLSKA
DFE SECURITY J. Jaźwiński
HOUSE of TUDOR S. Ahuja
KOLORADO
KORONKOWE OZONOWANIE POMIESZCZEŃ P. Świercz
MARRIOTT HOTELS
MEGA -LENS Okulista, Optyk
MOKO61 Salon Optyczny
Ostaficzuk – Olbrychska Ewa GALERIA
OVO MEBLE M. Błońska
SOUL BEADS Jewelry N.H. Leśniczak
Sawczuk Sebastian
Stanowska Urszula

Pobierz listę startową