Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Turniej Otwarcia Sezonu 2018

Serdecznie zapraszamy na Turniej Otwarcia Sezonu Sobienie Królewskie G&CC.

Turniej odbędzie się 21 kwietnia 2018 (sobota).

Rejestracja na turniej trwa do 20 kwietnia 2018 do godziny 12:00 i dostępna jest tutaj: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1425/registration

Rozpisane flighty będą udostępnione w dniu 20 kwietnia 2018 po godzinie 15:00 na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Oprócz turnieju, w dniu 21 kwietnia 2018 w godzinach 12:00-15:00 odbędzie się bezpłatna Akademia Golfa z naszymi PRO.
Zapisy na akademię golfa prosimy kierować do recepcji pola golfowego: recepcja@sobieniekrolewskie.pl lub telefonicznie: 663-404-805.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, liczymy na Państwa obecność.

Z golfowymi pozdrowieniami,

Zespół SKG&CC

 

Wyniki:

Przedstawiamy Zwycięzców Turnieju Otwarcia Sezonu Sobienie Królewskie G&CC 2018:

Najlepsza Golfistka – Rhea Wiatr
Nagroda: weekend w Hotelu Sobienie Królewskie G&CC dla 2 osób oraz piłki golfowe

Kat. BRUTTO Open – Michał Krawczyk
Nagroda: Wyjazd do Black Sea Rama Golf & Villas, + piłki golfowe oraz alkohol od Stock

HCP 0-10
1 miejsce – Paweł Wyrzykowski
Nagrody: Voucher o wartości 2000 zł od Diamentowej Ochrony Lakieru, piłki golfowe, koszulka polo

2 miejsce – Maksymilian Fizek
Nagrody: Reklama o wartości 1000 zł w magazynie przedsiębiorcy@eu oraz piłki golfowe

3 miejsce – Jakub Grzesiuk
Nagrody: Drukarka Canon oraz alkohol od Stock

HCP 10,1-20
1 miejsce – Witold Kwiatkowski
Nagrody: przedsiębiorcy.eu – reklama w magazynie o wartości 2000 zł, alkohol od Stock oraz koszulka polo

2 miejsce – Janusz Pałucki
Nagrody: Voucher o wartości 1000 zł od Diamentowej Ochrony Lakieru oraz piłki golfowe

3 miejsce – Maciej Łukasiński
Nagrody: drukarka Canon oraz alkohol od Stock

HCP 20,1-36
1 miejsce – Jan Wiśniewski
Nagrody: Weekend dla 2 osób w Hotelu Sobienie Królewskie G&CC, koszulka polo oraz alkohol od Stock

2 miejsce – Sławomir Gajewski
Nagrody: voucher na okres 12 miesięcy na monitorowanie mienia od Konsalnet Ochrona oraz piłki golfowe

3 miejsce – Stanisław Iwańczuk
Nagrody: Voucher od Diamentowej Ochrony Lakieru o wartości 500 zł oraz alkohol od Stock

HCP 37-54
1 miejsce: Piotr Piecyk
Nagroda: Torba golfowa Callaway od Bunkier Store

2 miejsce: Krzysztof Pikul
Nagroda: Torba podróżna Ogio od Bunkier Store

3 miejsce: Aleksander Romanowski
Nagroda: Torba podróżna Ogio od Bunkier Store

KONKURSY:
#16 Canon Polska – Nearest to the Pin – Beata Strączyńska – Krawczyk (1,61 m)
Nagroda: Kurs fotograficzny od Canon Polska
#18 SPACE Open – Longest Drive – Witold Jaworski
Nagroda: Alkohol od Space Open
#9 SPACE Open – Nearest to the Pin – Marek Kaczmarek (2,80 m)
Nagroda: piłki golfowe od Space Open

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj:
HCP 0-36: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1425/results
HCP 37-54: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1726/results

Gratulujemy za udział w turnieju, gratulujemy wyników!!!
Do zobaczenia w Sobieniach!

 

Nagrody:

  • 4 dniowy pobyt w Black Sea Rama Golf & Villas
  • 2  kompaktowe drukarki termosublimacyjne Selphy 1300 od Canon Polska
  • Voucher na wybrany kurs fotograficzny prowadzony przez Foto Akademię Canon www.fotoakademia.pl
  • Voucher na usługę monitorowania przez okres 12-u miesięcy od Konsalnet Ochrona
  • Torba stand bag Ogio od Bunkier Store
  • Torba travel cover Ogio od Bunkier Store
  • Torba duffle bag Ogio od Bunkier Store
  • Akcesoria golfowe oraz vouchery pieniężne do wykorzystania w sklepie golfowym
  • Alkohole oraz piłki golfowe od centrum Eventowego SPACE oraz SPACE OPEN.
  • Voucher na usługi Diamentowej Ochrony Lakieru o wartości 2000 zł
  • Voucher na usługi Diamentowej Ochrony Lakieru o wartości 1000 zł
  • Voucher na usługi Diamentowej Ochrony Lakieru o wartości 500 zł
  • Voucher o wartości 2000 zł na reklamę w magazynie przedsiębiorcy@eu
  • Voucher o wartości 1000 zł na reklamę w magazynie przedsiębiorcy@eu
  • Piłki golfowe z logo oraz puchary od SKG&CC
  • 3 koszulki golfowe od Florida Investment Marketing Inc.

Atrakcja dodatkowa: Jazdy testowe Audi – od godziny 10:00.

 

Listy startowe:

(stan na 2018-04-20 godz. 16:00, wszystkie aktualizacje będą dostępne na pzgolf.pl – linki poniżej)

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1425/teetime

RUNDA 1 (2018-04-21) – SOBIENIE KRÓLEWSKIE 18

Gr.Godz.DołekNazwisko i imięPłećHcp
107:001Klicki KrzysztofM10.9
Wyrzykowski PawełM5.8
Lewczuk TomaszM8.3
Fibakiewicz GrzegorzM13.2
207:111Fibakiewicz MaciejM30.5
Pilarski PatrykM29.1
Wiśniewski JanM35.0
Fibakiewicz JakubM31.6
307:221Siwiec AlicjaK35.5
Pilarska SabinaK34.0
Fibakiewicz AnnaK35.5
407:331Klicki JarosławM12.1
Siwiec HieronimM21.7
Kruk KrystianM26.9
Pilarski PiotrM26.9
507:441Krawczyki MichałM5.0
Kubicki JacekM5.0
Michalski MarcinM6.3
Fizek MaksymilianM7.5
607:551Benbenek MarcelM7.9
Szary WojciechM7.9
Michalski SławomirM8.3
KIM JUHONGM9.8
708:061Grzesiuk JakubM5.8
Wiatr RheaK10.4
Okoń MarianM10.3
Piechura JózefM10.3
808:171Jaworski WitoldM10.3
Shah MisbachM10.7
Krauze KrzysztofM10.3
Pajchel PawełM10.4
908:281Panas ElżbietaK10.3
Piekarski BartoszM16.5
Kołubiec MichałM10.6
Tian MarekM11.3
1008:391Chodzeń LechM11.4
Goschorski MarekM11.3
Bury KrzysztofM11.2
Krużyński Mariusz R.M10.9
1108:501Rębkowski RadosławM12.5
Mech MarcinM27.5
Benbenek MarcinM13.6
Zmarzliński RobertM13.8
1209:011Pobereszko JanuszM13.9
Kulikowski PiotrM14.9
Lipka TomaszM15.0
Ginter RobertM15.4
1309:121Kowalewski WładysławM15.7
Paszkowski WłodzimierzM15.9
Pałucki JanuszM16.3
Halicki MikołajM16.1
1409:231Winogradow-Korecka MagdalenaK24.8
Kęcik MirosławM17.1
Kwiatkowski WitoldM11.2
Zawół RyszardM22.3
1509:341Pytkowski PawełM16.6
Gil KrzysztofM16.7
Głownia WojciechM20.3
Kaczmarek Marek JakubM17.0
1609:451Błażejczyk CezaryM24.4
Lewczuk MarekM17.0
Sarnecki ArturM17.1
Krawczyk ArkadiuszM17.2
1709:561Mazurkiewicz PiotrM17.9
Lipka JanuszM18.0
Skrobot RadosławM18.1
Strączyńska Krawczyk BeataK18.1
1810:071Mleczak KrzysztofM17.5
Trepczyński PawełM18.2
Becz JerzyM18.4
Florczuk MarekM18.4
1910:181du Château PiotrM18.5
Budner MarekM18.7
Radowski RadosławM19.5
Gil MariuszM19.4
2010:291Wojak TomaszM14.8
Marszałek SławomirM14.2
Serbiński Piotr RomanM20.7
Łukasiński MaciejM11.4
2110:401Lenarczyk IzydorM19.5
Gumuliński ZbigniewM20.5
Czarnecki ArturM20.0
Wielgosz EmilM19.9
2210:511Nguyen Duc HuyM20.1
Vu Nam ThangM36.0
Vu Xuan BachM17.4
Nguyen Duc HungM14.7
2311:021Klicki LeszekM21.7
Karasiński TomaszM22.3
Włodarczyk SebastianM20.9
Szymańska AnnaK21.1
2411:131Wiktorowski WłodzimierzM17.1
Pytkowska AnnaK21.4
Drozda TadeuszM21.5
Bieńkowski MichałM21.7
2511:241Pacek MarekM22.0
Sakwa AlinaK17.0
Jankowski AndrzejM22.1
Polaniecki GrzegorzM22.3
2611:351Woźniak ZofiaK22.4
Żajewska – Wiktorowska GrażynaK25.3
Sakwa JaroslawM25.8
Meserszmit MarekM24.9
2711:461Stańczak MonikaK26.4
Błędziński PiotrM26.5
Hałgas JakubM13.0
Fąfara AndrzejM27.1
2811:571Mizieliński BogdanM27.6
Sławek JerzyM27.6
Kowalczyk DariuszM27.6
Budner EwaK27.8
2912:081Niebrzydowski PatrykM24.7
Okoń PawełM28.5
Ziętek Piotr RobertM28.6
Bąk DariuszM28.7
3012:191Stanowska UrszulaK28.8
Bryndal RafałM32.3
Karłowski Paweł JerzyM33.0
Gajewska MartaK32.5
3112:301Sabała KazimierzM34.0
Gajewski SławomirM33.5
Pytkowska EwaK32.2
Piaskowski RomanM36.0
3212:411Błoński ArturM11.9
Koperski WojciechM17.7
Twarowski RafałM26.7
3312:521Choi JongminM17.6
Sawczuk SebastianM15.5
Iwańczuk StanisławM36.0
Małkińska AgnieszkaK33.5

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1726/teetime

RUNDA 1 (2018-04-21) – SOBIENIE KRÓLEWSKIE 9 (10-18)

Gr.Godz.DołekNazwisko i imięPłećHcp
107:0010Romanowski AleksanderM38.0
Malarczyk DariuszM38.0
Chmielewski AdamM39.0
207:1010Michoń PatrykM40.0
Łepkowski MichałM40.0
Piecyk TomaszM41.0
307:2010Rozwałka MarcinM45.0
Łukasiński PiotrM46.0
Ostrowska Agnieszka AldonaK49.0
407:3010Meserszmit RenataK50.0
Klicka AleksandraK53.0
Małek RyszardM54.0
507:4010Różański WiktorM54.0
Karczmarz RafałM54.0
Jabłoński PrzemysławM54.0
607:5010Waszkiewicz JanM54.0
Janaszek AgataK54.0
Pikul KrzysztofM54.0
708:0010Pendrakowska KamilaK54.0
Piecyk PiotrM54.0
Stankiewicz JoannaK54.0
808:1010Berdel-Gil AlicjaK54.0
Pendrakowski GustawM54.0

 

Sponsorzy turnieju:

        

 

 

Opłaty za udział w turnieju:

18 dołków:
Klubowicz SKG&CC – 130 zł przed turniejem / 180 zł w dniu turnieju
Klubowicz Weekday SKG&CC – 160 zł przed turniejem / 210 zł w dniu turnieju
Gość – 260 zł przed turniejem / 310 zł w dniu turnieju
Junior – 120 zł przed turniejem / 170 zł w dniu turnieju

9 dołków:
Klubowicz SKG&CC – 80 zł przed turniejem / 130 zł w dniu turnieju
Gość – 150 zł przed turniejem / 200 zł w dniu turnieju
Junior – 60 zł w dniu turnieju / 110 zł w dniu turnieju.

Nr konta bankowego do wpłat:
PKO BP: 10 1020 1097 0000 7902 0263 1950.
Z dopiskiem Turniej Otwarcia Sezonu / imię i nazwisko

 

Zapisy:

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1425/registration

 

Skrót informacji o turnieju:

 

Format turnieju; tees, klasyfikacje

a) Turniej rozgrywany będzie na 18 dołkach dla hcp 0-36 w formacie:

Stroke play brutto Open
Stroke play brutto – Najlepsza Golfistka
¾ hcp Stroke play netto hcp 0-10 – dla osób powyżej 18 r.ż
¾ hcp Stableford netto hcp 10,1-20 – dla osób powyżej 18 r.ż
¾ hcp Stableford netto hcp 20,1-36 – dla osób powyżej 18 r.ż

Dla hcp 37-54 na 9 dołkach w formacie:
¾ hcp Stableford Netto 37 – 54

b) Tee – turniejowe:

długość pola dla mężczyzn (żółte) – z uwzględnieniem zmian długości dozwolonych przez Europejską Federację Golfa (EGA),

długość pola dla kobiet i chłopców urodzonych w roku 2005 lub później (czerwone) – z uwzględnieniem zmian długości dozwolonych przez Europejską Federację Golfa (EGA).

długość pola dla hcp 37-54  tee pomarańczowe.

 

Pobierz regulamin turnieju

 

 

 

Jak wyglądają nasze turnieje?

Zapraszamy do galerii zdjęć z Turnieju Otwartych Mistrzostw Klubu 2017!

        

Zobacz galerię z turnieju 2017

 

Podziel się ze znajomymi!