WSPÓŁPRACA

Sobienie Królewskie Golf & Country Club to jedna z największych i najciekawszych inwestycji golfowych w Polsce zlokalizowana zaledwie 30 km od Warszawy. To miejsce z dużym potencjałem na zorganizowanie prestiżowej imprezy firmowej oraz doskonała inwestycja reklamowa i promocyjna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty dla firm, która obejmuje między innymi:

REKLAMA

Reklama na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club to okazja zaprezentowania i budowania wizerunku firmy. To pewność dotarcia do wyjątkowej grupy odbiorców. Grupa docelowa: polscy i zagraniczni menedżerowie wysokiego i średniego szczebla i ich rodziny, przedsiębiorcy, rentierzy, piloci, osoby zainteresowane zakupem domu lub apartamentu w Sobieniach.
OFERTA
Proponujemy skorzystanie z wybranego pakietu reklamowego będącego połączeniem reklamy zewnętrznej na polu golfowym, 3-dołkowej akademii golfa i driving range z członkostwem specjalnym w Klubie Golfowym oraz zniżkami na organizację imprez firmowych, na lekcje gry w golfa itp.

OFERTA PARTNERSKA

Jest jedną z najszybciej rozwijających się form promocji. Jej istotą są skojarzenia, dzięki którym pozytywny obraz sponsorowanego przenosi się na sponsora. Ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem oferty partnerskiej jest również zwiększające się zainteresowanie masową rozrywką oraz wzrost świadomości społecznej.
OFERTA
Proponujemy skorzystanie z wybranego pakietu w ramach Oferty Partnerskiej, która za gwarantuje czynny udział w tworzeniu jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych Klubów Golfowych w Polsce.

W wypadku zainteresowania szczegółami poszczególnych ofert prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Emilia Rozum – Golf Club Manager