Dane kontaktowe i mapa dojazdu

Adres

Sobienie Królewskie
Golf & Country Club
Sobienie Szlacheckie 6
08-443 Sobienie Jeziory

Sobienie Królewskie S.A
ul. Złota 61/101
00-819 Warszawa
NIP: 951–22–02–935

Kontakt z polem golfowym

Tel: +48 663 404 805
Email: recepcja@sobieniekrolewskie.pl

GPS
N=51˚56’21,4”=51,939270˚
E=21˚19’15,8”=21,321047˚

Kontakt z hotelem

Tel: +48 25 68 20 660
Fax: +48 25 68 20 661
Email: hotel@sobieniekrolewskie.pl

Kontakt ze SPA
Kontakt ws nieruchomości

Tel: +48 669 009 099
Email: sprzedaz@sobieniekrolewskie.pl

Nr konta do wpłat:

SPÓŁDZIELCZY BANK ROZWOJU
18-210 Szepietowo, Ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
Nr konta: 51 8769 0002 0361 4499 2000 0010

Lokalizacja pola golfowego

Sobienie Królewskie pod Warszawą, województwo mazowieckie, Polska

Formularz kontaktowy

Poznaj Nasz Zespół
Piotr Szymański
Emilia Rozum
Golf Club Manager

Administrator Klubowy Eagle 2.0 / Klubowa Komisja Handicapowa
e.rozum@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-455-855

Mieczysław Gwiazda
Greenkeeper
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Diana Szymańska
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta
d.retmaniak@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Milena Grzęda
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta/Klubowa Komisja Handicapowa
m.grzeda@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Hania Kasprzak
Recepcja Klubu Golfowego
Opiekun Klienta
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Marta Winiarek
Recepcja Klubu Golfowego

Opiekun Klienta
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-455-855

Kamil Rutkowski
Kierownik Restauracji Pola Golfowego
k.rutkowski@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 667-510-614
Daniel Sochocki
Kelner
recepcja@sobieniekrolewskie.pl
tel: +48 663-404-805
Nasi Trenerzy
Mateusz Kniaginin

Head Professional
Tel: 501 984 684
mateusz@sobieniegolfacademy.pl

Alvin Brasseaux

Senior Professional
Tel: 518 110 864
alvin@sobieniegolfacademy.pl

Grzegorz Zieliński

PGA Professional
Tel: 698 848 091
grzegorz@sobieniegolfacademy.pl

Kuba Ufnal

PGA Professional
Tel:
kuba@sobieniegolfacademy.pl

Partnerzy Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Zostań partnerem Sobienie Królewskie Golf & Country Club – dowiedz się więcej o współpracy.