POLE GOLFOWE

Klubowy Mistrz Polski 2021

Pole Golfowe Sobienie Królewskie

POLE GOLFOWE

Poznaj Pole Golfowe

Pole golfowe Sobienie Królewskie Golf & Country Club to wyjątkowy projekt. Dzięki wykorzystaniu podłoża piaskowego stworzyliśmy miejsce gwarantujące wspaniałe warunki gry. Projektanci Ford Golf Design Group, pracując nad każdym z elementów pola, czerpali inspirację ze znanych pól golfowych z Wysp Brytyjskich.

Głównym zamysłem projektantów było stworzenie iluzji dojrzałego pola już od momentu jego otwarcia. Specyficzna roślinność, precyzyjnie kreowane roughy i przeszkody wodne sprawiają, że zdecydowany i uważny gracz zostanie nagrodzony, nieuważny zaś bezlitośnie będzie wpadał w pułapki zastawione przez projektantów.

Gra na polu to jednak przede wszystkim przyjemność dla każdego grającego – doświadczonego, jak i początkującego. Początkujący golfiści mogą korzystać z fachowej rady. A wszystko to ok. 30 km od Warszawy.

POLE GOLFOWE

Opis terenu Pola Golfowego

W Sobieniach Królewskich gracze odnajdą duże rustykalne bunkry oraz imponujące formacje terenu zainspirowane tradycyjnymi polami golfowymi. Dzięki pofałdowanej rzeźbie terenu gra będzie niezwykle ciekawa.

Na polu golfowym w Sobieniach Królewskich nie znajdą Państwo linii prostych. Sosny, brzozy oraz wrzos upiększające krajobraz nadadzą mu dojrzały wygląd i urozmaicą jego kolorystykę. Tekstura terenu i wysokie trawy (np. kostrzewa) okalające pole, wytyczą trasę gry, wskazując graczom kolejne cele. Fairwaye pokryte gęstą trawą będą wyraźnie kontrastować z otaczającą je powierzchnią porośniętą naturalną roślinnością. Greeny z miękką mietlicą będą wymagać od gracza idealnego uderzenia. Nachylenie greenów nie jest zbyt wymagające i będzie idealne dla osób preferujących śmiały styl gry. Przeszkody w postaci jezior stanowić będą wspaniałe wyzwanie strategiczne, jednak stopień ich trudności nie zniechęci graczy.

Na polu golfowym w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club zaprojektowano do sześciu rodzajów tee. Pozwoli to golfistom na każdym poziomie zaawansowania czerpać przyjemność z gry. Pole będzie miało przyjazny charakter. Gra na malowniczym polu golfowym w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club będzie przeżyciem obfitującym w emocjonujące wyzwania oraz gwarantującym satysfakcję.

POLE GOLFOWE

Aplikacja mobilna Sobienie Królewskie G&CC

Jeszcze świeżutka i już gotowa do pobrania – aplikacja mobilna Sobienie Królewskie G&CC.
➡Śledź aktualności, odbieraj wiadomości.
➡W aplikacji znajdziesz birdie card, scorecard i inne.
Już od dziś – wszystko w jednym miejscu. Co jeszcze❓
Sprawdź: https://sirocco.home.pl/skgccmobile/index.html

POLE GOLFOWE

Plan Pola Golfowego – mapa fotograficzna

Plan pola z oznaczonymi dołkami

Fotograficzna mapa pola golfowego w wysokiej rozdzielczości wykonana na podstawie zdjęć z powietrza.

POLE GOLFOWE

Mapa panoramiczna z Pola Golfowego

Mapa przygotowana na podstawie zdjęć panoramicznych 360 wykonanych z drona.

POLE GOLFOWE

Mapy dołków

Poznaj poszczególne dołki, opisy i porady.

POLE GOLFOWE

Spacer wirtualny po Polu Golfowym

Spacer wirtualny wykonany ze zdjęć panoramicznych 360 z ziemi i z powietrza.

POLE GOLFOWE

Model 3D Pola Golfowego

Fotograficzny model 3D przygotowany na podstawie zdjęć wykonanych z powietrza.

Partnerzy Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Zostań partnerem Sobienie Królewskie Golf & Country Club –  dowiedz się więcej o współpracy.