Loading...
Praca 2019-03-26T01:03:43+02:00

Oferty pracy w Sobieniach Królewskich

Oferta Pracy nr 01/2019

Stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Sobienie Królewskie Golf & Country Club zatrudnią Recepcjonistkę / Recepcjonistę do pracy na polu golfowym w Sobieniach Szlacheckich.

Obowiązki:

  • obsługa klubowiczów i gości odwiedzających firmę
  • organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji
  • zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami
  • utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów
  • obsługa centrali telefonicznej
  • przygotowywanie raportów dobowych
  • sprzedaż biletów wstępu na pole golfowe
  • reprezentacja firmy i dbanie o jej dobry wizerunek
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • wsparcie w innych pracach biurowo-administracyjnych

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność w realizacji działań
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • bardzo dobry system wynagrodzeń
  • pracę w młodym zespole
  • elastyczny grafik
  • przestrzeń do rozwijania swoich pasji
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • możliwość pracy wśród znanych osób ze świata sportu, telewizji, biznesu.

Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie pracy na stanowisku Recepcjonistki/ Recepcjonisty.

CV prosimy kierować mailowo na adres: e.rozum@sobieniekrolewskie.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta Pracy nr 02/2019

Stanowisko: Marshall

W związku z dynamicznym rozwojem Sobienie Królewskie G&CC poszukują Kandydatów na stanowisko Marshall’a .

Obowiązki:

  • nadzór nad organizacją gry na polu golfowym
  • pomoc przy organizacji turniejów golfowych i akademii golfa
  • dbałość o funkcjonowanie driving range
  • nadzór nad wynajmowanymi pojazdami elektrycznymi
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie  min. średnie
  • samodzielność i szybkość podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy w weekendy