Oferta specjalna dla firm

OFERTY SPECJALNE

Wakacyjne Promo

Super oferta na konferencyjne wakacje w Sobieniach:

 • 50% rabatu na pokoje
 • Sala konferencyjna lub jednorazowa przerwa kawowa za 1 zł*
 • Do kolacji piwo lub wino gratis**

* cena nie zawiera podatku VAT
** jedna lampka wina / osoba lub jedno piwo 0,5l / osoba

Oferta trwa od 01.07.2018r. do 16.08.2018r.

Zapytaj o ofertę, wypełnij poniższy formularz wpisując termin i ilość osób, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zobacz sale konferencyjne

Send request

Fill the form

  Hotel destination
  Contact with us !
  Marek Czekirda
  Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
  m.czekirda@sobieniekrolewskie.pl

  Zaufali nam

  Sprawdź referencje

  Opinie naszych klientów

  „Chciałabym jeszcze raz i to w formie pisemnej, podziękować całemu zespołowi, za wyjątkowe zaangażowanie i dopięcie po stronie organizacyjnej wszystkich szczegółów!!
  Przepiękne miejsce, przygotowany hotel na pomieszczenie większej ilości gości, na jakie się spodziewaliśmy i to nadal w komfortowych warunkach! Przepyszne jedzenie na wszystkie 3 dni oraz fantastyczna oprawa sałatkowo-ciastkowa w dniu Karnawalu! Jestem pod wrażeniem zaangażowania i rodzinnej atmosfery, którą tworzą wszyscy pracownicy Pałacyku. Szczególnie chcę wyróżnić pracę pani, p. Małgosiu, bo pani ma niesamowite ***** zdolności organizacyjne i zdolność rozwiązywania wszystkich wyzwań i to z uśmiechem na twarzy, oraz podejście NO PROBLEM, na jakie mało kiedy można trafić, a już 18 lat organizuję wydarzenia różnej rangi i to w rożnych miejscach!!!
  DZIĘKUJEMY, otrzymaliśmy ponownie więcej niż oczekiwaliśmy i jestem zachwycona!!!”

  Your Content Goes Here

  „Serdecznie Państwo dziękuję za doskonałą organizację naszej imprezy świątecznej!
  Piotrze – Tobie dziękuję za zrozumienie naszych potrzeb  już na etapie negocjacji oraz za Twój profesjonalizm i dyspozycyjność. Przemku – jesteś nieocenionym wsparciem w kryzysowych sytuacjach! Panie Mariuszu – dziękuję za profesjonalnie zorganizowaną kolację. Pani Iwonko, bardzo dziękuję za świetną organizację cateringu, uśmiech i wsparcie! Chciałabym tez bardzo podziękować przesympatycznej Pani z recepcji – niestety nie pamiętam Jej imienia. Jej opanowanie i pomoc z pewnością pomogły w sprawnym meldowaniu i wymeldowywaniu Gości. Dziękuję też za opiekę nad zagubionymi owieczkami i ich rzeczami ;))))))
  Szefowi kuchni gratuluję doskonałego smaku! Jedzenie było przepyszne!
  Proszę przekazać podziękowania osobom, których maili nie mam oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza impreza była tak udana!
  Jesteście Państwo doskonałym zespołem , na którym można polegać w każdej, nawet najbardziej kryzysowej sytuacji! 

  Your Content Goes Here

  „Chciałabym podziękować za bardzo dobrą organizację przyjęcia. Jedzenie było pyszne, alkohole w wystarczającej ilości, obsługa kelnerska sprawna. Sala – stodoła okazała się dobrym wyborem.
  Koledzy byli bardzo zadowoleni, chwalili świetny wybór miejsca.
  Mam nadzieję iż w przyszłości zorganizujemy u Państwa kolejną edycję.”

  Your Content Goes Here

  Kilka razy, organizując konferencje firmowe korzystaliśmy z usług Hotelu Sobienie Królewskie, zarówno z części pałacowej, jak i z pola golfowego. Duzym walorem Hotelu jest połozenie – Polska Centralna, tuż obok Warszawy. Miejsce jest zupełnie pozbwione podwarszawskiego charakteru. Otoczenie lasów, łak i pól czyni to miejsce szczególnym, cichym, sielankowym azylem. Jako organizatorzy spotkań zawsze spotykaliśmy się z miłą, w pełni profesjonalą obsługą, dobrym wyposażeniem sal wraz z obsługą techniczną i smaczną kuchnią.

  Your Content Goes Here

  Współpracują z nami