Konferencje i imprezy integracyjne dla firm

Referencje

Opinie klientów, którzy zrealizowali u nas konferencje i imprezy integracyjne.

Afekt

Pobierz pdf

BNP Paribas Bank Polska

Pobierz pdf

DEFACTO Event Factory

Pobierz pdf

Delta Tour

Pobierz pdf

Doradztwo Mediowe

Pobierz pdf

Event Factory

Pobierz pdf

Evergreen Events & PR Group

Pobierz pdf

Holiday Travel

Pobierz pdf

IKMEETINGS

Pobierz pdf

Konsalnet

Pobierz pdf

Ministerstwo Infrastruktury

Pobierz pdf

Orange Szkolenia Sp.zo.o.

Pobierz pdf

Politechnika Warszawska

Pobierz pdf

Polskie Tow. Cynkownicze

Pobierz pdf

PROEVENT Sp.Zo.o. Sp. K

Pobierz pdf

Scotwork

Pobierz pdf

Smart Events

Pobierz pdf

Unima 2000

Pobierz pdf

Weco Travel

Pobierz pdf

Wincor Nixdorf Sp.zo.o.

Pobierz pdf

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

„Chciałabym jeszcze raz i to w formie pisemnej, podziękować całemu zespołowi, za wyjątkowe zaangażowanie i dopięcie po stronie organizacyjnej wszystkich szczegółów!!
Przepiękne miejsce, przygotowany hotel na pomieszczenie większej ilości gości, na jakie się spodziewaliśmy i to nadal w komfortowych warunkach! Przepyszne jedzenie na wszystkie 3 dni oraz fantastyczna oprawa sałatkowo-ciastkowa w dniu Karnawalu! Jestem pod wrażeniem zaangażowania i rodzinnej atmosfery, którą tworzą wszyscy pracownicy Pałacyku. Szczególnie chcę wyróżnić pracę pani, p. Małgosiu, bo pani ma niesamowite ***** zdolności organizacyjne i zdolność rozwiązywania wszystkich wyzwań i to z uśmiechem na twarzy, oraz podejście NO PROBLEM, na jakie mało kiedy można trafić, a już 18 lat organizuję wydarzenia różnej rangi i to w rożnych miejscach!!!
DZIĘKUJEMY, otrzymaliśmy ponownie więcej niż oczekiwaliśmy i jestem zachwycona!!!”

„Serdecznie Państwo dziękuję za doskonałą organizację naszej imprezy świątecznej!
Piotrze – Tobie dziękuję za zrozumienie naszych potrzeb  już na etapie negocjacji oraz za Twój profesjonalizm i dyspozycyjność. Przemku – jesteś nieocenionym wsparciem w kryzysowych sytuacjach! Panie Mariuszu – dziękuję za profesjonalnie zorganizowaną kolację. Pani Iwonko, bardzo dziękuję za świetną organizację cateringu, uśmiech i wsparcie! Chciałabym tez bardzo podziękować przesympatycznej Pani z recepcji – niestety nie pamiętam Jej imienia. Jej opanowanie i pomoc z pewnością pomogły w sprawnym meldowaniu i wymeldowywaniu Gości. Dziękuję też za opiekę nad zagubionymi owieczkami i ich rzeczami ;))))))
Szefowi kuchni gratuluję doskonałego smaku! Jedzenie było przepyszne!
Proszę przekazać podziękowania osobom, których maili nie mam oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza impreza była tak udana!
Jesteście Państwo doskonałym zespołem , na którym można polegać w każdej, nawet najbardziej kryzysowej sytuacji! 

„Chciałabym podziękować za bardzo dobrą organizację przyjęcia. Jedzenie było pyszne, alkohole w wystarczającej ilości, obsługa kelnerska sprawna. Sala – stodoła okazała się dobrym wyborem.
Koledzy byli bardzo zadowoleni, chwalili świetny wybór miejsca.
Mam nadzieję iż w przyszłości zorganizujemy u Państwa kolejną edycję.”

Kilka razy, organizując konferencje firmowe korzystaliśmy z usług Hotelu Sobienie Królewskie, zarówno z części pałacowej, jak i z pola golfowego. Duzym walorem Hotelu jest połozenie – Polska Centralna, tuż obok Warszawy. Miejsce jest zupełnie pozbwione podwarszawskiego charakteru. Otoczenie lasów, łak i pól czyni to miejsce szczególnym, cichym, sielankowym azylem. Jako organizatorzy spotkań zawsze spotykaliśmy się z miłą, w pełni profesjonalą obsługą, dobrym wyposażeniem sal wraz z obsługą techniczną i smaczną kuchnią.

Współpracują z nami

Send request

Fill the form

    Hotel destination
    Contact with us !
    Marek Czekirda
    Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
    m.czekirda@sobieniekrolewskie.pl