Nieruchomości Sobienie Królewskie – Oferty

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Inwestycja ta położona jest około 30 km na południe od Warszawy, w pobliżu małej miejscowości Sobienie Szlacheckie. To doskonałe miejsce do zamieszkania i rekreacji, z dala od zgiełku dużych miast, a jednocześnie z łatwą komunikacją pomiędzy nimi – samochodem, a nawet małym samolotem.

Jest to jedna z nielicznych inwestycji typu fly-in w Polsce – na terenie kompleksu znajduje się lądowisko dla samolotów turystycznych i szkoła awiacji Silvair. Resort jest otulony lasem, a w północnej części sąsiaduje z nowoczesnym 18 – dołkowym polem golfowym.
Sobienie Królewskie Golf & Country Club to wymarzone miejsce dla miłośników natury, fanów gry w golfa oraz tych, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i aktywny wypoczynek. Tu możesz oderwać się od zgiełku miasta i szybkiego tempa życia. Doskonała infrastruktura mieszkaniowa i zaplecze rekreacyjne pozwolą Ci cieszyć się czasem spędzanym dokładnie tak, jak chcesz.

Szanowni Państwo,

Rozbudowaliśmy ofertę Sobieni Królewskich Golf & Country Club o kompleks apartamentów rekreacyjnych. Powstają one wzdłuż Pol golfowego, po pięć w każdym z budynków apartamentowych – dwa na parterze , dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Powierzchnie apartamentów wynosić będą od 50,05 do 76,76 m2 . Każdy apartament będzie posiadał balkon lub taras, we wszystkich lokalach istnieje możliwość zainstalowania kominka.

Nieruchomości, których sprzedaż prowadzimy oddajemy w standardzie developerskim bez białego montażu.

Mapa