Poznaj hotel Sobienie Królewskie

WITAJ W HOTELU

Sobienie Królewskie

Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym na przełomie wieków, około roku 1880. Wnętrza hotelu zostały wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz elegancją. Całość  została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową i komfortową bazą noclegową.

Kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, składa się z 6-ciu budynków, usytuowanych na jednej posiadłości. Sąsiedztwo 9 hektarowego parku stwarza znakomite warunki na wymarzony wypoczynek.

Zobacz galerię zdjęć hotelu

ZAKWATEROWANIE

Pokoje i apartamenty

Hotel Sobienie Królewskie oferuje 150 miejsc noclegowych z czego 64 pokoje to komfortowe wnętrza mieszczące się w pałacu, wśród nich do dyspozycji Gości pozostaje 4 najwyższej klasy apartamenty. Naszym Gościom oferujemy również 13 pokoi mieszczących się w budynku szkoły lotniczej zlokalizowanej na polu golfowym nieopodal hotelu.

Zobacz pokoje

DLA BIZNESU

Konferencje, integracje, eventy

Oferta Hotelu to również możliwość organizacji konferencji, bankietu bądź innego spotkania branżowego dla łącznej liczby 300 gości w jednej z sześciu sal konferencyjnych.

Zobacz sale konferencyjne

ATRAKCJE

Basen, SPA

Dodatkowo hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości bezpłatny basen jak również ekskluzywne SPA, oferujące szeroki zakres masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół masażystek.

Więcej o hotelu

GALERIA

Zdjęcia hotelu Sobienie Królewskie

Zobacz galerię zdjęć hotelu.

Wirtualny spacer

Otwórz spacer w pełnym oknie

Mapa terenu hotelu

Pobierz plik .jpg 4000×3600 px (16 MB)