Nieruchomości Sobienie Królewskie – O projekcie

Sobienie Królewskie Golf & Country Club to wymarzone miejsce dla miłośników natury, fanów gry w golfa oraz tych, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i aktywny wypoczynek. Inwestycja położona jest w pobliżu malowniczej miejscowości Sobienie Szlacheckie, oddalonej 30 km od Warszawy. To właśnie tu powstają luksusowe osiedle domów jednorodzinnych oraz apartamenty rekreacyjne w pobliżu pola golfowego.

Zamieszkaj w Sobieniach!

Dom w Sobieniach Królewskich to nie tylko Twoja własna, wyjątkowa przestrzeń, ale także dodatkowe korzyści, m.in. dożywotnie członkostwo w klubie golfowym na terenie inwestycji.

Osiedle domów oraz budynki apartamentowe są częścią kompleksu rekreacyjno-sportowego, w ramach którego będzie można korzystać z m.in. 18-dołkowego pola golfowego, Akademii Golfa i driving range (otwarte we wrześniu 2009 roku), Domu Klubowego, hotelu z ośrodkiem SPA, stadniny koni oraz kortów tenisowych.

Inwestycja mieści się w zakolu Wisły, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a liczne pomniki przyrody, dodatkowo wzbogacają walory krajobrazowe okolicy. Warto również zwrócić uwagę na leśny rezerwat przyrody „Wymięklizna”, znajdujący się na terenie gminy Sobienie – Jeziory, który powstał by chronić wielogatunkowe drzewostany oraz zasiedlające je ptaki. Ciekawym miejscem z turystycznego punktu widzenia z pewnością jest również Zamek Książąt Mazowieckich, znajdujący się w Czersku nieopodal Góry Kalwarii.

Osiedle jest częścią kompleksu rekreacyjno – sportowego, w ramach którego będzie można korzystać m.in. z:
– 18-dołkowego pola golfowego, które jest optymalnie zaprojektowane do gry zarówno dla początkujących, jak i dla zawodowych graczy w zależności od
– wybranego miejsca startu. Charakter pola utrzymany jest w klasycznej szkockiej formie link course z dużą liczbą piaskowych bunkrów.
– W bezpośrednim sąsiedztwie domu klubowego, pola golfowego i domów powstała 3-dołkowa Akademia Golfa, putting green, chipping green z piaskowym bunkrem oraz zadaszony driving range (strzelnica golfowa) o długości 250m. Jest to miejsce do nauki i doskonalenia gry w golfa.
– Czterogwiazdkowego hotelu posiadającego 120 miejsc noclegowych, mieszczącego się w XIX wiecznym pałacu w Sobieniach Szlacheckich, gdzie mieszkańcy i goście mają możliwość skorzystania z ośrodka SPA składającego się z 5 sal zabiegowych z krytym basenem, jacuzzi i strefą wellness, a także 5 sal konferencyjnych, restauracji, karczmy regionalnej, kawiarni oraz pięknego parku pałacowego o powierzchni ponad 3 ha – Na Terenie hotelu powstanie kompleks profesjonalnych kortów tenisowych składający się z dwóch krytych i dwóch odkrytych kortów, pokrytych nowoczesną nawierzchnią Novacrylic soft, – Stadniny Koni, w której będzie ok. 20 koni zarówno do przejażdżek rekreacyjnych jak i do nauki jazdy konnej, krytej ujeżdżalni, padoku, a także noclegowni dla koni. – Prywatnej szkoły latania Silvair posiadającej własne lądowisko dla samolotów turystycznych, hangary i odpowiednie zaplecze techniczne do nauki pilotażu tych maszyn.

Plan pola golfowego, osiedla domów i apartamentów